Wydawnictwo SINDRUK-DIMK

to cztery specjalistyczne chóry skupiające pasjonatów muzyki

i zespołowego śpiewu:

oraz Żeński Chór Międzyzakonny

Pueri Cantores Opolienses

Współczesna pedagogika i psychologia są zgodne, że zespołowe wykonywanie muzyki wpływa korzystnie na ogólny rozwój człowieka, zwłaszcza dziecka – wzmacnia pamięć i proces rozumowania, pobudza wyobraźnię oraz kształtuje wnętrze emocjonalne dziecka. Zachęcamy rodziców małych Opolan do wprowadzenia swoich dzieci w świat piękna ukrytego w dźwiękach muzyki.

Zapraszamy chłopców w wieku 5-12 lat do udziału w chórze chłopięcym Pueri Cantores Opolienses, który działa przy Diecezjalnym Instytucie Muzyki Kościelnej w Opolu.

!!! Zajęcia są bezpłatne !!!

Więcej informacji:

* tel.: 77 441 15 09

Próby odbywają się we wtorki (17.00) i piątki (16.20) w siedzibie DIMK

(Opole, ul. Grunwaldzka 7)

Istnieje również możliwość ustalenia indywidualnej godziny zajęć.

Zapraszamy na FanPage

Chóru Pueri Cantores Opolienses