Pueri Cantores Opolienses

Współczesna pedagogika i psychologia są zgodne, że zespołowe wykonywanie muzyki wpływa korzystnie na ogólny rozwój człowieka, zwłaszcza dziecka – wzmacnia pamięć i proces rozumowania, pobudza wyobraźnię oraz kształtuje wnętrze emocjonalne dziecka. Zachęcamy rodziców małych Opolan do wprowadzenia swoich dzieci w świat piękna ukrytego w dźwiękach muzyki.

Zapraszamy chłopców w wieku 7-12 lat na próby chóru chłopięco-męskiego Pueri Cantores Opolienses, który działa przy Diecezjalnym Instytucie Muzyki Kościelnej w Opolu.

!!! Zajęcia są bezpłatne !!!

Więcej informacji:

* tel.: 77 441 15 09

Próby odbywają się we wtorki i piątki w siedzibie DIMK

(Opole, ul. Grunwaldzka 7)

Wtorek:

godz. 17:00 - grupa koncertująca

godz. 18:00 - grupa przygotowawcza

Piątek:

godz. 16:20 - grupa koncertująca

godz. 17:20 - grupa przygotowawcza

Istnieje również możliwość ustalenia indywidualnej godziny zajęć.

Zapraszamy na FanPage

Chóru Pueri Cantores Opolienses