V Ogólnopolska Pielgrzymka Muzyków Kościelnych na Jasną Górę

W sobotę 15 marca 2014 r. odbędzie się V Ogólnopolska Pielgrzymka Muzyków Kościelnych (organistów, dyrygentów, chórów, scholi liturgicznych, kantorów i zespołów instrumentalnych) na Jasną Górę. Śpiewy podczas naszej pielgrzymki poprowadzą muzycy kościelni naszej diecezji. Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem umieszczonym na stronie DIMK oraz wspólnego śpiewania przy tronie Jasnogórskiej Pani.

ks. Piotr Kierpal

Diecezjalny Duszpasterz Muzyków Kościelnych