Sukces na Międzynarodowym Konkursie Muzyki Organowej

9.04. 2014r. dwie uczennice naszej szkoły - Stefania Jantos, Julianna Petzuch oraz zeszłoroczna absolwentka, obecnie studentka muzykologii UO - Aleksandra Niesobska, z klasy organów mgr Gabrieli Czurlok, wzięły udział w Międzynarodowym Konkursie  Muzyki Organowej w miejscowości Rużomberok (Słowacja). W I kategorii Stefania Jantos zajęła III miejsce, w kategorii II Julianna Petzuch zajęła III miejsce oraz nagrodę specjalną za interpretację utworu R. Twardowskiego pt. "Musica festiva".

Serdecznie gratulujemy!