Nowoczesna edukacja muzyczna w DIMK

Diecezjalny Instytut Muzyki Kościelnej w Opolu realizuje program pt. Nowoczesna edukacja muzyczna w ramach projektu, ogłoszonego przez Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych "Silne NGO", finansowanego ze środków Urzędu Miasta Opola. Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu możliwy stał się zakup: projektora multimedialnego, ekranu projekcyjnego, stolika pod projektor, a także wieży audio. Dzięki tym sprzętom działania w naszym Instytucie będą prowadzone jeszcze bardziej nowocześnie, a sprzęt audiowizualny uatrakcyjni każde zajęcia.