Wydawnictwo SINDRUK-DIMK

to cztery specjalistyczne chóry skupiające pasjonatów muzyki

i zespołowego śpiewu:

oraz Żeński Chór Międzyzakonny

Serie płytowe

Ważnym aspektem naszej działalności wydawniczej są wydania płytowe. Stanowią one rodzaj dokumentacji fonograficznej, której celem jest utrwalanie dziedzictwa śląskiej kultury muzycznej. Ich zadaniem jest rejestrowanie brzmienia zabytkowych instrumentów, twórczości śląskich kompozytorów oraz warsztatu wykonawczego solistów i zespołów. Owocem podejmowanych starań stały się trzy stale poszerzane o nowe woluminy serie płytowe, a także albumy ukazujące się poza seriami wydawniczymi.

Organy Śląska Opolskiego

Musica Silesiae