Wydawnictwo SINDRUK-DIMK

to specjalistyczne chóry skupiające pasjonatów muzyki

i zespołowego śpiewu w różnych przedziałach wiekowych:

Koncert DIMK w Filharmonii Opolskiej

15 września 2019 r. o godz. 18.00 sala koncertowa Filharmonii Opolskiej wypełniona zostanie dźwiękiem organów. Wszystko za sprawą koncertu otwierającego kolejny sezon edukacyjno-artystyczny Diecezjalnego Instytutu Muzyki Kościelnej w Opolu. Tym razem wydarzenie to nabierze tym bardziej wyjątkowego charakteru, gdyż przy organowym kontuarze zasiądą nie tylko uczniowie, ale również wykładowcy DIMK. Na scenie dodatkowo wystąpią chóry DIMK: chłopięcy Pueri Cantores Opolienses i mieszany Schola Cantorum Opoliensis

Bilety do nabycia w kasie Filharmonii Opolskiej lub on-line

Wielka inauguracja!

Gorąco zapraszamy na wyjątkowy koncert organowy otwierający obchody 10-lecia naszej serii płytowej Organy Śląska Opolskiego. 8 września 2019 r. o godz. 15.00 w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Nowej Cerekwii do instrumentu zasiądzie Gabriela Czurlok. W ramach uroczystości odbędzie się również poświęcenie organów po remoncie, a także promocja najnowszej płyty - vol. 24 Ars Musica pro Nova Terra Macieja Lamma.

Drodzy Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie i Chórzyści,
u progu nowego roku szkolnego zapraszamy na spotkania organizacyjne  wg następującego planu:

Chór żeński DIMK zaprasza!

Chór żeński DIMK Opolienses Puellae Cantantes ogłasza nabór na nowy sezon artystyczny. Zapraszamy do dwóch grup: dziecięcej (zajęcia w każdy piątek o godz. 16.20) i dorosłej (termin zajęć dopasowany zostanie do indywidualnych potrzeb kandydatek). Oferujemy: darmowe zajęcia, indywidualną i zbiorową emisję głosu, warsztaty, koncerty i wspaniałą atmosferę! Chętne kandydatki zapraszamy do kontaktu z nami.

Zaproszenie do udziału w warsztatach chóru chłopięcego

Gorąco zapraszamy wszystkich uzdolnionych wokalnie chłopców w wieku 6-12 lat do udziału w nieodpłatnych warsztatach chóru chłopięcego DIMK Pueri Cantores Opolienses, w terminie 22-23 sierpnia br., na Górze św. Anny. Podczas zgrupowania odbędą się rówież przesłuchania do poszczególnych grup chóralnych. Zgłoszenia oraz szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.