Diecezjalny Instytut Muzyki Kościelnej

Dla kandydatów

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO DIMK

Wymagane dokumenty na egzamin wstępny:

1. Formularz zgłoszeniowy;

2. Opinia duszpasterza (osoby zakonne – pozwolenie przełożonego);

3. Dwa zdjęcia.

4. Na kierunki podyplomowe: dyplom ukończenia diecezjalnej szkoły organistowskiej lub szkoły muzycznej II stopnia lub świadectwo III kategorii muzyka kościelnego

Rozmowa kwalifikacyjna na kierunek Podstawowe Kształcenie Muzyczne – Ogródek Muzyczny odbywa się w obecności rodzica lub opiekuna prawnego i ma na celu sprawdzenie predyspozycji muzycznych kandydata.

Na kierunek Wokalistyka liczba miejsc jest ograniczona. Po rozmowach kwalifikacyjnych (oba terminy) zostanie utworzona lista rankingowa.