Mamy szansę na utworzenie na Opolszczyźnie funkcjonalnego miejsca podtrzymywania tradycji narodowych i regionalnych w zakresie kultury muzycznej. Nasz Instytut jest w trakcie remontu i dostosowania do celów dydaktycznych budynku przekazanego przez diecezję opolską. Dzięki temu możemy pełniej realizować pomysł na szkołę, w której zgodnie z naszym motto – uczymy piękna!

Potrzebujemy Twojego wsparcia!

Semestr I

4 września 2017 r.:                           Pierwszy dzień zajęć w DIMK, tydzień I

16 września 2017 r.:                         Ostatni dzień sesji poprawkowej - ostateczny termin oddania indeksów

27 września 2017 r.:                         Rada Pedagogiczna w nowym roku szkolnym

15 października 2017 r.:                   Ostatni dzień egzaminów dyplomowych

15–21 października 2017 r.:             Tydzień DIMK

1–2 listopada 2017 r.:                       Dni wolne od zajęć dydaktycznych

6–10 listopada 2017 r.:                     Kurs gry na klawesynie – prof. Kathleen McIntosh (Santa Fe, USA)

23 grudnia 2017 r.–1 stycznia 2018 r.: Zimowa przerwa świąteczna

10 stycznia 2018 r.:                           Rada Pedagogiczna

13 stycznia 2018 r.:                           Ostatni dzień zajęć w I semestrze

(województwo opolskie: ferie 15-28 stycznia 2018 r.)

15–27 stycznia 2018 r.:                     Zimowa sesja egzaminacyjna (oddanie indeksów do 3 lutego)