Mistrzowski Kurs Muzyki Organowej oraz Improwizacji Fortepianowej

W dniach 16 – 17 maja 2014r. odbędzie się Mistrzowski Kurs Muzyki Organowej oraz Improwizacji Fortepianowej, który poprowadzą prof. S. Baier (organy) i prof. F. Prechtl (fortepian).

Kurs skierowany jest do wszystkich uczniów Diecezjalnego Instytutu Muzyki Kościelnej oraz studentów muzykologii Uniwersytetu Opolskiego. Zgłoszenia przyjmuje Gabriela Czurlok.

Szczegóły dotyczące godziny oraz miejsca zostaną podane w późniejszym czasie.

Galeria zdjęć edycji z 2013 r.

Galeria zdjęć edycji z 2012 r.

Szczegóły dotyczące godziny oraz miejsca zostaną podane w późniejszym czasie.