Wyjazd do Opery Wrocławskiej

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w wyjeździe do Opery Wrocławskiej na spektakl Wolfganga Amadeusza Mozarta pt. Czarodziejski flet. Spektakl odbędzie się 9 kwietnia 2014 roku o godz. 19.00.

Ilość zarezerwowanych miejsc jest ograniczona i obejmuje dwie strefy cenowe – 50 zł oraz 40 zł. Zgłoszenia przyjmuje pani Gabriela Czurlok do 28. 02. 2014r. Wszystkie szczegóły dotyczące środka transportu uzależnione są od ilości uczestników i będą podane po zamknięciu listy.